Visu deputātu kandidātu alfabētiskais saraksts



N.p.k. Nr.
sarakstā
Vārds, Uzvārds Dzimis Pilsonības valsts Izglītība Saraksts Dzīves vieta
19 Edgars Abrams 1968 Latvija augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
22 Aldis Adamovičs 1970 Latvija augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Preiļu novads
311 Anita Adijāne 1968 Latvija augstākā 9. Zaļo un Zemnieku savienība Jūrmala
42 Armands Agrums 1961 Latvija augstākā 6. Kristīgi demokrātiskā savienība Rīga
56 Tatjana Apanasova 1986 Latvija augstākā 10. Latvijas Sociālistiskā partija Rīga
63 Andrejs Ādamsons 1982 Latvija augstākā 2. Politiskā partija "Alternative" Rīga
711 Andris Bačkurs 1987 Latvija augstākā 13. "Latvijas attīstībai" Rīga
86 Jeļena Badjanova 1971 Latvija augstākā 5. Latvijas Atdzimšanas partija Daugavpils
915 Ivars Bārdiņš 1951 Latvija augstākā 9. Zaļo un Zemnieku savienība Mārupes novads
104 Ivans Bebrišs 1949 Latvija augstākā 2. Politiskā partija "Alternative" Rēzeknes novads
117 Zigfrīds Berezovskis 1951 Latvija augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
121 Andris Bērziņš 1955 Latvija augstākā 9. Zaļo un Zemnieku savienība Mārupes novads
138 Aivis Biķernieks 1976 Latvija augstākā 3. Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Jelgava
146 Inga Bite 1981 Latvija augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Ķekavas novads
159 Jānis Blūzmanis 1983 Latvija augstākā 9. Zaļo un Zemnieku savienība Jaunjelgavas novads
1614 Aleksejs Bočarovs 1987 Latvija augstākā 13. "Latvijas attīstībai" Rīga
173 Fridijs Bokišs 1956 Latvija augstākā 10. Latvijas Sociālistiskā partija Ludzas novads
182 Natālija Bokučava 1969 Latvija vidējā 2. Politiskā partija "Alternative" Rīga
191 Mārtiņš Bondars 1971 Latvija augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Mārupes novads
205 Ivars Brīvers 1957 Latvija augstākā 6. Kristīgi demokrātiskā savienība Rīga
212 Baiba Broka 1975 Latvija augstākā 14. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
2213 Anna Broka 1983 Latvija augstākā 11. Partija "VIENOTĪBA" Priekuļu novads
237 Uldis Verners Brūns 1957 Latvija, Austrālija augstākā 14. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
247 Andris Burtnieks 1948 Latvija augstākā 3. Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Rīga
2514 Anna Buša 1973 Latvija augstākā 11. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
2610 Krišjānis Bušs 1985 Latvija augstākā 11. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
2714 Vladimirs Buzajevs 1951 Latvija augstākā 12. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
284 Liene Cakare 1984 Latvija augstākā 13. "Latvijas attīstībai" Rīga
2915 Uldis Ciekurs 1956 Latvija augstākā 13. "Latvijas attīstībai" Jūrmala
308 Iveta Ciganova 1976 Latvija augstākā 13. "Latvijas attīstībai" Mārupes novads
311 Boriss Cilevičs 1956 Latvija augstākā 1. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
3213 Irina Cvetkova 1973 Latvija augstākā 1. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
3313 Vladimirs Čuprovs 1972 Latvija augstākā 12. "Latvijas Krievu savienība" Daugavpils
3412 Dmitrijs Dēliņš 1980 Latvija augstākā 7. "SUVERENITĀTE" Rīga
351 Jānis Dinevičs 1948 Latvija augstākā 3. Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Rīga
3616 Sergejs Dolgopolovs 1941 Latvija augstākā 1. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
371 Valdis Dombrovskis 1971 Latvija augstākā 11. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
386 Juris Dzelme 1945 Latvija augstākā 3. Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Rīga
3913 Ēriks Ezeriņš 1984 Latvija augstākā 14. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
406 Tatjana Favorska 1947 Latvija augstākā 12. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
4111 Aleksandrs Filejs 1988 Latvija augstākā 12. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
429 Aleksandrs Gamaļejevs 1961 Latvija augstākā 12. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
4310 Olga Geitus-Eitvina 1977 Latvija augstākā 13. "Latvijas attīstībai" Rīga
4413 Guntis Gladkins 1969 Latvija augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rūjienas novads
455 Dainis Grabovskis 1970 Latvija augstākā 7. "SUVERENITĀTE" Mārupes novads
4610 Artūrs Graudiņš 1984 Latvija augstākā 9. Zaļo un Zemnieku savienība Madonas novads
473 Iveta Grigule 1964 Latvija augstākā 9. Zaļo un Zemnieku savienība Ogres novads
484 Normunds Grostiņš 1964 Latvija augstākā 10. Latvijas Sociālistiskā partija Rīga
494 Viktors Guščins 1958 Latvija augstākā 12. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
5012 Oskars Ikstens 1991 Latvija vidējā 13. "Latvijas attīstībai" Jūrmala
514 Dzintra Iliško 1971 Latvija augstākā 5. Latvijas Atdzimšanas partija Daugavpils
5212 Ilze Indriksone 1974 Latvija augstākā 14. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Talsu novads
5311 Marjana Ivanova-Jevsejeva 1982 Latvija augstākā 1. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Daugavpils
542 Jeļena Jakovļeva 1957 Latvija augstākā 10. Latvijas Sociālistiskā partija Rīga
5516 Emīls Jakrins 1980 Latvija augstākā 13. "Latvijas attīstībai" Rīga
5612 Jāzeps Janiševs 1955 Latvija augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Ogres novads
578 Līga Jankova 1962 Latvija augstākā 14. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Iecavas novads
5815 Edgars Jansons 1979 Latvija augstākā 14. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
599 Valērijs Jevdokimovs 1965 Latvija augstākā 7. "SUVERENITĀTE" Krāslavas novads
602 Guntars Jirgensons 1962 Latvija augstākā 1. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
619 Andrejs Judins 1970 Latvija augstākā 11. Partija "VIENOTĪBA" Jūrmala
624 Jānis Jurģelis 1968 Latvija augstākā 6. Kristīgi demokrātiskā savienība Ogres novads
636 Ilona Jurševska 1970 Latvija augstākā 9. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
649 Daiga Kalnbērziņa 1973 Latvija augstākā 14. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Carnikavas novads
652 Sandra Kalniete 1952 Latvija augstākā 11. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
669 Skaidra Kalniņa 1958 Latvija augstākā 3. Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Rīga
677 Ojārs Ēriks Kalniņš 1949 Latvija augstākā 11. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
6815 Rūdolfs Kalvāns 1980 Latvija augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Ropažu novads
694 Arturs Krišjānis Kariņš 1964 Latvija, Amerikas Savienotās Valstis augstākā 11. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
7016 Anita Kehre 1960 Latvija augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Jūrmala
7113 Iļja Kirejevs 1989 Latvija augstākā 13. "Latvijas attīstībai" Stopiņu novads
725 Nellija Kleinberga 1964 Latvija augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Skrundas novads
739 Ivans Klementjevs 1960 Latvija augstākā 1. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
743 Andrejs Klementjevs 1973 Latvija augstākā 1. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
7516 Māris Klismets 1976 Latvija augstākā 14. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
7613 Ilze Kļava 1967 Latvija augstākā 9. Zaļo un Zemnieku savienība Saldus novads
773 Rihards Kols 1984 Latvija augstākā 14. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
788 Karina Korna 1975 Latvija augstākā 11. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
793 Margarita Krauča 1945 Latvija augstākā 3. Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Rīga
805 Armands Krauze 1970 Latvija augstākā 9. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
816 Elizabete Krivcova 1978 Latvija augstākā 1. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
825 Aleksandrs Kuzmins 1984 Latvija augstākā 12. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
831 Augusts Kūravs 1957 Latvija augstākā 4. "Par prezidentālu republiku" Rīga
848 Anita Laizāne 1972 Latvija vidējā 2. Politiskā partija "Alternative" Jūrmala
8512 Sarmīte Launaga 1977 Latvija augstākā 9. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
8615 Raimonds Lejnieks-Puķe 1986 Latvija augstākā 7. "SUVERENITĀTE" Jelgavas novads
875 Andris Liepiņš 1972 Latvija augstākā 4. "Par prezidentālu republiku" Rīga
883 Jānis Liepiņš 1974 Latvija vidējā 6. Kristīgi demokrātiskā savienība Inčukalna novads
8911 Aleksejs Loskutovs 1962 Latvija augstākā 11. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
9015 Eldars Mamedovs 1972 Latvija augstākā 1. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga, Ārzemes
914 Andrejs Mamikins 1976 Latvija augstākā 1. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
927 Sergejs Mirskis 1952 Latvija vidējā 1. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Ādažu novads
931 Aleksandrs Mirskis 1964 Latvija augstākā 2. Politiskā partija "Alternative" Mārupes novads
942 Miroslavs Mitrofanovs 1966 Latvija augstākā 12. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
956 Evija Nagle 1973 Latvija augstākā 14. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Kocēnu novads
9612 Ņikita Ņikiforovs 1983 Latvija augstākā 1. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Jūrmala
978 Jeļena Osipova 1980 Latvija vidējā 12. "Latvijas Krievu savienība" Liepāja
987 Uldis Osis 1948 Latvija augstākā 13. "Latvijas attīstībai" Rīga
9914 Evita Ostrovska 1974 Latvija augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
1005 Ilga Ozoliņa 1955 Latvija augstākā 3. Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Alūksnes novads
1016 Normunds Ozoliņš 1959 Latvija vidējā 7. "SUVERENITĀTE" Rīga
1023 Artis Pabriks 1966 Latvija augstākā 11. Partija "VIENOTĪBA" Jūrmala
10310 Andris Pārups 1978 Latvija augstākā 14. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
1048 Uldis Pāže 1983 Latvija augstākā 5. Latvijas Atdzimšanas partija Rīga
1055 Udo Pērsis 1960 Latvija augstākā 10. Latvijas Sociālistiskā partija Skrīveru novads
10610 Igors Pimenovs 1953 Latvija augstākā 1. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rīga
1072 Rihards Pīks 1941 Latvija augstākā 13. "Latvijas attīstībai" Garkalnes novads
1084 Māris Pļaviņš 1951 Latvija augstākā 3. Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Rīga
1098 Sergejs Potapkins 1977 Latvija augstākā 1. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Garkalnes novads
1102 Edvīns Puķe 1961 Latvija vidējā 7. "SUVERENITĀTE" Rīga
11114 Indriķis Putniņš 1979 Latvija augstākā 9. Zaļo un Zemnieku savienība Vecpiebalgas novads
1126 Juris Pūce 1980 Latvija augstākā 13. "Latvijas attīstībai" Rīga
1133 Vladislavs Rafaļskis 1959 Latvija augstākā 12. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
1143 Indra Rassa 1955 Latvija augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Saldus novads
1151 Mareks Raups 1973 Latvija augstākā 6. Kristīgi demokrātiskā savienība Jūrmala
1165 Vladimirs Reskājs 1984 Latvija augstākā 13. "Latvijas attīstībai" Rīga
1177 Irina Romančenko 1962 Latvija augstākā 2. Politiskā partija "Alternative" Rīga
1182 Margots Rotbergs 1970 Latvija augstākā 4. "Par prezidentālu republiku" Rīga
1194 Marija Rubcova 1955 Latvija augstākā 4. "Par prezidentālu republiku" Rīga
1201 Alfrēds Rubiks 1935 Latvija augstākā 10. Latvijas Sociālistiskā partija Rīga
1219 Silvestrs Rubins 1973 Latvija augstākā 5. Latvijas Atdzimšanas partija Rīga
1221 Andris Rubins 1947 Latvija augstākā 5. Latvijas Atdzimšanas partija Rīga
12310 Vladimirs Samohins 1959 Latvija augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Skrīveru novads
12412 Gagiks Sarkisjans 1955 Latvija augstākā 12. "Latvijas Krievu savienība" Rīga
1254 Kārlis Seržants 1959 Latvija augstākā 9. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
1261 Pāvels Sidorovs 1968 Latvija augstākā 7. "SUVERENITĀTE" Rīga
1274 Aivars Silinieks 1956 Latvija augstākā 7. "SUVERENITĀTE" Rīga
1282 Astrīda Skrinda 1972 Latvija augstākā 5. Latvijas Atdzimšanas partija Daugavpils
12915 Veiko Spolītis 1971 Latvija augstākā 11. Partija "VIENOTĪBA" Salaspils novads
1308 Lita Sproģe 1965 Latvija augstākā 7. "SUVERENITĀTE" Rīga
1315 Natālija Sproģe 1980 Latvija augstākā 2. Politiskā partija "Alternative" Rīga
1329 Edmunds Stankevičs 1974 Latvija augstākā 13. "Latvijas attīstībai" Rīga
1336 Nataļja Steļmaha 1973 Latvija augstākā 2. Politiskā partija "Alternative" Rīga
1347 Dzintra Strazde 1970 Latvija augstākā 5. Latvijas Atdzimšanas partija Rīga
1355 Kārlis Šadurskis 1959 Latvija augstākā 11. Partija "VIENOTĪBA" Jūrmala
1367 Kristīne Ševeļova 1989 Latvija augstākā 7. "SUVERENITĀTE" Rīga
1374 Mārtiņš Šics 1950 Latvija augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Rīga
1386 Inga Škutāne 1978 Latvija augstākā 4. "Par prezidentālu republiku" Rīga
1394 Edvīns Šnore 1974 Latvija augstākā 14. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
1403 Valdis Šteins 1948 Latvija augstākā 5. Latvijas Atdzimšanas partija Ikšķiles novads
1412 Iveta Šulca 1964 Latvija augstākā 9. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
14214 Jevgēnijs Šuļga 1991 Latvija vidējā 7. "SUVERENITĀTE" Salaspils novads
14316 Edgars Tavars 1982 Latvija augstākā 9. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
1445 Edmunds Teirumnieks 1977 Latvija augstākā 14. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rēzekne
1455 Elīna Tetere 1984 Latvija augstākā 5. Latvijas Atdzimšanas partija Rīga
1462 Aivars Timofejevs 1970 Latvija augstākā 3. Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija Carnikavas novads
1473 Dans Titavs 1963 Latvija vidējā 13. "Latvijas attīstībai" Rīga
1488 Māris Trankalis 1959 Latvija augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Jūrmala
14914 Vitalijs Trusevičs 1970 Latvija augstākā 1. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Ventspils
1505 Jānis Tutins 1966 Latvija augstākā 1. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija Rēzekne
1517 Ludmila Ušakova 1959 Latvija augstākā 12. "Latvijas Krievu savienība" Aizkraukles novads
1528 Reinis Uzulnieks 1986 Latvija augstākā 9. Zaļo un Zemnieku savienība Rīga
1536 Inese Vaidere 1952 Latvija augstākā 11. Partija "VIENOTĪBA" Rīga
15411 Inga Vanaga 1980 Latvija augstākā 8. Latvijas Reģionu Apvienība Jelgava
15510 Aleksejs Vasiļjevs 1971 Latvija augstākā 12. "Latvijas Krievu savienība" Daugavpils novads
1567 Natālija Vecgaile 1951 Latvija augstākā 4. "Par prezidentālu republiku" Rīga
15714 Krista Veita 1970 Latvija augstākā 14. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Ventspils novads
15813 Zane Vēciņa 1991 Latvija vidējā 7. "SUVERENITĀTE" Rīga
15916 Pēteris Vinķelis 1966 Latvija augstākā 11. Partija "VIENOTĪBA" Jūrmala
1603 Margarita Visocka 1958 Latvija augstākā 4. "Par prezidentālu republiku" Rīga
1613 Guntra Vīksna 1970 Latvija augstākā 7. "SUVERENITĀTE" Rīga
1627 Juris Guntis Vjakse 1967 Latvija augstākā 9. Zaļo un Zemnieku savienība Rēzekne
16310 Irina Vlasova 1962 Latvija augstākā 7. "SUVERENITĀTE" Jūrmala
16411 Aigars Zariņš 1960 Latvija augstākā 7. "SUVERENITĀTE" Rīga
16511 Marika Zeimule 1979 Latvija augstākā 14. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīga
16612 Elga Zēģele 1963 Latvija augstākā 11. Partija "VIENOTĪBA" Ikšķiles novads
1676 Māra Viktorija Zilgalve 1960 Latvija augstākā 6. Kristīgi demokrātiskā savienība Rīga
1681 Roberts Zīle 1958 Latvija augstākā 14. Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Jūrmala
1691 Andrejs Žagars 1958 Latvija augstākā 13. "Latvijas attīstībai" Rīga
1701 Tatjana Ždanoka 1950 Latvija augstākā 12. "Latvijas Krievu savienība" Rīga